Kancelaria Upadłość Konsumencka

Kancelaria Upadłość Konsumencka
http://dowling46barbour.xtgem.com/__xt_blog/__xtblog_entry/__xtblog_entry/24430525-kancelaria-upad-o-konsumencka?__xtblog_block_id=1#xt_blog
Kancelaria Upadłość Konsumencka
Kancelaria Upadłość Konsumencka
https://postheaven.net/poradaprawna068/kancelaria-upadlosc-konsumencka-cck0

Kancelaria Upadłość Konsumencka Co musimy wiedzieć, żeby ogłosić upadłość konsumencką?Odwiedzając fora o problematyce finansowej i pożyczkowej coraz nagminniej możemy się natknąć na pytanie, co to jest upadłość konsumencka. W tym treściwym paragrafie pragnę rzucić trochę światła na powyższe zagadnienie. W zwykłych słowach możemy, bowiem mówić o przeprowadzeniu bankructwa. Instytucja ta była znana już uprzednio w naszym systemie prawnym, niemniej jednak do tej chwili mogły z niej skorzystać tylko podmioty prowadzące działalność gospodarczą (np. spółki akcyjne). Teraz (a dokładniej od końca grudnia 2009 roku) o obwieszczenie upadłości mogą się starać także osoby prywatne - konsumenci.

Aczkolwiek, aby upadłość konsumencka stała się faktem każda jednostka, która się o nią stara musi zrealizować szereg przesłanek. Na początku pozostaje uwidocznić, iż jesteśmy niewypłacalni (znaczy to, że ze swoich dochodów nie jesteśmy w stanie spłacać naszych comiesięcznych zadłużeń - klasyczny przykład jednostek, które zaciągnęły dużo zadłużeń i sumy rat przewyższają pozyskiwane przychody). W dalszej kolejności w treści uzasadniania wnioski, jaki będziemy składać w sądzie trzeba wskazać, iż zadłużenie powstało w sposób przez nas niezawiniony, np. padliśmy ofiarą oszustwa lub pożyczek z lichwiarskim procentem.

Upadłość konsumencka to zagadnienie rzeka i przy składaniu właściwego wniosku jest konieczna specjalistyczna wiedza. Wobec tego poprawnym rozwiązaniem jest skorzystanie z pomocy profesjonalnego pełnomocnika w osobie mecenasa lub radcy prawnego.

They posted on the same topic

Trackback URL : https://screenjury11.werite.net/trackback/8518968

This post's comments feed